HAKKINDA

FİRMA PROFİLİ :

     Rize ‘ de  2013 yılında kurulan KANALTEK, Karadeniz Bölgesinde önde gelen projelerinde yaptığı havalandırma kanal imalatı ve montajında yakaladığı kalite güven ve dürüstlük politikası ile sürekli olarak büyümeye devam etmektedir .

    Günümüzde Rize / Merkez ilçesinde 2500 m2 kullanım alanlı fabrikamızda , Tam otomatik makinalar ile Galvaniz , Paslanmaz , DKP Siyah Saç gibi malzemelerden Spiral Kanal , Prizmatik Hava Kanali , Paslanmaz Saç Kanal , imalatlarını yapmaktayız . 2019 yılında ISO 9001 : 2016 standartlarında üretim kalitemizi arttırmış ve ayrıca Metal Baca sistemlerini de ürün yelpazemize katarak 2020 yılına başlamış bulunmaktayız .

     Otel , AVM , Rezidans , Fabrika , Restoran , Mağaza , Gemilerdeki yaşam mahalleri ve hangarlarının havalandırılması vb . . sektörlerde ihtiyaç duyulan Havalandırma , iklimlendirme , Toz veya Duman Tahliyesi , Filtrasyon ihtiyaçlarının , dünyaca kabul edilen SMACNA standartlarında yapılması amacıyla kalite ve güven esaslarını baz alarak imalat ve montaj sektörüne yeni bir soluk getirmek amacıyla kurulmuştur . Müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutan firmamız , tecrübeli ve uzman kadrosuyla çok kısa sürede mekanik tesisat sektöründe lider firma olmayı hedeflemektedir . Yüksek standartlı , kali teli imalat ve montaj , kaliteli malzeme kullanarak müşteri Memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak , Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı Duymak , insanlığa , çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir . . . Müşteri memnuniyetini her defasında , zamanında ve tam olarak karşılamak ; çevreye saygılı , kalite ve güven açısından müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır . Hizmette güven , müşteri memnuniyeti , kalite , hız ve stabilite prensiplerine bağlı , etik değerleri olan , müşteri odaklı çözümlere önem veren , sosyal sorumluluk sahibi bir firma olmak ve % 100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır . . .